Kraj - Crna Gora je izgubila od Izraela rezultatom 3:1 u prijateljskom meču.

Majstorija Gadija Kinde, koji je pogodio sa preko 20 metara nakon vrhunskog driblinga i još ljepše realizacije.

Simić je probao glavom sa šest metara, ostalo je 2:1.

Igraće se još tri minuta sudijske nadoknade.

Zahavi je imao novu šansu, pogodio je prečku.

22:23h

Vučić je na terenu umjesto Vešovića.

22:21h

81. minut - Bećiraj je iz jedanaesterca smanjio na 2:1. To mu je 12. gol za nacionalni tim.

Izmjena: 22:28h
22:20h

80. minut - penal za našu reprezentaciju poslije kontakta Abu Hane i Simića.

22:10h

69. minut - već je 2:0 za Izrael, sada je strijelac Solomon.

Raspala se igra Crne Gore u drugom poluvremenu, a kazna je uslijedila u samo dva minuta...

Izmjena: 22:15h
22:08h

67. minut - vodi Izrael 1:0! Strijelac je Zahavi koji je pobjegao odbrani naše reprezentacije i rutinski matirao Dragojevića.

Izraelci su tako krunisali bolju partiju u drugom dijelu, a Zahavi iskoristio drugu veliku šansu na meču.

Izmjena: 22:14h
22:01h

Tri izmjene u našem timu. Ušli su Savićević, Bećiraj i Raičković umjesto Kosovića, Osmajića i Jovovića.

21:54h

53. minut - najbolja šansa na utakmici, i to za goste. Zahavi je šutirao glavom sa šest metara, Dragojević je odlično reagovao.

21:51h

51. minut - Izraelcima je poništen gol Arada zbog ofsajda. Dragojević je loše procijenio let lopte poslije slobodnog udarca Natha, ali je imao mnogo sreće.

21:46h

Još jedna izmjena u našem timu - umjesto Miloševića je na terenu Ivanović.

Radulović je u 36. minutu prinudno morao da zamijenio Tomaševića zbog povrede.

21:31h

Poluvrijeme - 0:0 nakon 45 mirnih minuta u Podgorici.

Naša selekcija je dva puta zaprijetila, oba preko Jovovića u prvih 15 minuta.

Crna Gora - Izrael

Izraelci su, s druge strane, imali pokušaje Zahavija i Maledea, ali kada se sve sabere - rezultat govori sve...

Izmjena: 21:33h
21:20h

Tomašević je zbog povrede napustio igru u 36. minutu. Umjesto njega na terenu je Martinović.

21:14h

30. minut - Malede je šutirao visoko preko gola Dragojevića.

Izmjena: 21:56h
21:05h

Opasnost i pred golom naše selekcije - probao je Zahavi sa dvadesetak metara.

21:00h

16. minut - Jovović je opet bio u dobroj poziciji.

Janković je otvorio napad, Osmajić prebacio loptu na drugu stranu do Jovovića, a ovaj šutirao pored gola.

20:59h

Mirnih 15 minuta pod Goricom pred oko hiljadu gledalaca - 0:0. Pamti se prilika Jovovića.

20:48h

Velika šansa za Crnu Goru u 3. minutu.

Jovović je šutirao pored gola nakon odlične akcije i duplog pasa sa Miloševićem.