Kombinovana Srbija igrala neriješeno sa Jamajkom

Jamajka je povela golom Andrea Greja u 29. minutu, a izjednačio je Strahinja Pavlović u 61.

3571 pregleda 4 komentar(a)

Fudbaleri Srbije odigrali su danas neriješeno sa selekcijom Jamajke 1:1, u prijateljskoj utakmici u Japanu.

U prvom poluvremenu nije bilo mnogo prilika, a obilježila ga je greška golmana Srbije Đordja Nikolića posle kojeg je Jamajka povela.

Izabranici Dragana Stojkovića su zaigrali bolje u drugom poluvremenu, ali su uspeli samo da izjednače.

Strijelac je bio Strahinja Pavlović u 61. minutu, kojem je to bio debitantski gol za nacionalni tim. Prvi pokušaj Pavlovića je izblokiran, ali je iz drugog pokušaja pogodio donji desni ugao gola Jamajke

Srbija je protiv Jamajke igrala sa devetoricom debitanata, sedam startera i dvojicom koja su u igru ušla u drugom poluvremenu.