Sutjeska sama na vrhu: Goleada Nikšićana protiv Zete

Tim Milije Savovića ubjedljiv u Tuzima - 4:0

20938 pregleda 357 reakcija 12 komentar(a)

Sutjeska je lider nakon dva kola Telekom Prve crnogorske fudbalske lige.

Nikšićani jedini imaju maksimalne dvije pobjede, a večerašnja protiv Zete je bila ubjedljiva - tim Milije Savovića je u Tuzima slavio 4:0.

Darko Nikač je u 33. minutu načeo Golubovčane lakom realizacijom nakon što su promašili Marko Vučić i Milivoje Raičević.

Sutjeska je odlično otvorila drugo poluvrijeme, promašila dvije velike šanse, ali treću nije - golmana Rajka Boljevića je na pas Alekse Marušića matirao Božo Marković, koji je dvadesetak sekundi ranije kročio na teren.

Tada je bilo jasno da Zeta više nema daha da parira rivalu, pa su do kraja do pogotka stigli Marko Matanović i još jednom Marković.

Zeta je poražena drugi put, opet u Tuzima, nakon što je na premijeri izgubila od Dečića (2:0).

Sutjeska za vikend čeka Jezero, dok tim Dragoljuba Đuretića gostuje Petrovcu.