Pobjeda Sutjeske u sjenci teške povrede Dragana Grivića

Desnom beku Nikšićana stradala potkoljenica nakon duela sa Nikolom Jovićevićem koji je zbog faula dobio direktan crveni karton

28285 pregleda 112 reakcija 21 komentar(a)

Nešto više od pola sata se u Nikšiću igrao fudbal u duelu između Sutjeske i Jezera u posljednjoj utakmici 3. kola CFL.

A onda, od 36. minuta gotovo da nikom nije bilo bitno kako će se utakmica završiti (na kraju je bilo 2:0 u korist domaćina) poslije teške povrede beka Sutjeske Dragana Grivića.

Duel Grivića i Nikole Jovićevića na centru igrališta i odjednom muk na stadionu - igraču domaćina je stradala potkoljenica, a Jovićević, koji je bio neoprezno otvorenom nogom krenuo na loptu i protivnika, dobio je direktan crveni karton.

Potom su emocije učinile svoje.

Fudbaleri i treneri oba tima - većina njih je izgubila glavu, krenula u obračun (na teren je ušlo i nekoliko navijača Sutjeske), ali se nakon nekoliko minuta tenzije situacija smirila.

Grivić je iznijet na nosilima, a sudija Nikola Vođević je onda podijelio crvene kartone - treneru Sutjeske Miliji Savoviću i jednom od članova stručnog štaba Jezera.

Milija Savović

Grivić je, inače, donio prednost Sutjesci u 18. minutu poslije fantastičnog pasa Augusta Koree, ali nedjeljno popodne kraj Bistrice će brzo htjeti da zaboravi, kao i svi akteri...

Kasnije je Griviću gol posvetio i Milivoje Raičević koji je zatresao mrežu u 76. minutu, odmah pošto je ušao u igru.

Dragan Grivić

Sutjeska je upisala treću pobjedu u isto toliko kola i sama je na vrhu - ima dva boda više od Dečića, Iskre i Mornara.

Ima i osam bodova više i utakmicu više od aktuelnog šampiona Budućnosti.