Spektakl na "Old trafordu": Dva gola Ronalda, poker protiv Njukasla

Siti bolji od Lestera, konačno trijumf Arsenala

18558 pregleda 3 komentar(a)

Kristijanu Ronaldu nije trebalo mnogo da pokaže da i sa 36 godina može da bude na top nivou u Premijer ligi.

Drugi debi u dresu Mančester junajteda i odmah - čovjek odluke.

Portugalac je bio dvostruki strijelac u pobjedi nad Njukaslom (4:1), pa su se "crveni đavoli" potrudili da pošalju jasnu poruku svim rivalima na Ostrvu - da su spremni za velike stvari.

Sa Ronaldom su veliki rezultati svakako realniji.

Kristijano Ronaldo

Načeo je "svrake" u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena, a onda u 62. minutu i vratio prednost nakon što je bio izjednačio Havi Mankiljo.

Poslije se upisao još jedan Portugalac - Bruno Fernandeš, da bi tačku na fantastično popodne u Mančesteru stavio Džesi Lingard.

Slavio je i Mančester siti, i to na teškom gostovanju u Lesteru - bilo je 1:0 za šampiona, jedini pogodak postigao je Bernardo Silva u 62. minutu.

Konačno se radovao i Arsenal.

Poslije tri poraza s nulom, pao je Norič na "Emirejtsu" 1:0, a život menadžeru Mikelu Arteti olakšao je Pjer-Emerik Obamejang, strijelac u 66. minutu na pas Nikole Pepea.