Everton preokrenuo i slavio protiv Barnlija, Bolonja pobijedila Veronu

U Španiji Elće slavio na gostovanju Hetafeu

5018 pregleda 0 komentar(a)
Tausend postiže gol za Everton, Foto: Reuters

Fudbaleri Evertona savladali su večeras Barnli 3:1 u posljednjem meču 4. kola Premijer lige.

Svi golovi postignuti su u drugom poluvremenu, a na "Gudisonu" je Barnli poveo u 53. minutu kada je Mi na asisitenciju Gudmundsona savladao Pikforda.

Nakon toga uslijedio je nalet Evertona - "karamele" su postigle tri gola za šest minuta, a mrežu Poupa zatresli su Kin u 60, Tausend u 65. i Grej u 66. minutu.

Everton nakon večerašnje pobjede ima 10 bodova i dijeli prvo mjesto sa Mančester junajtedom, Čelsijem i Liverpulom.

Barnli je 18. sa jednim osvojenim bodom.

U narednom kolu Everton gostuje Aston Vili, Barnli na domaćem terenu igra protiv Arsenala.

U Italiji je Bolonja još bez poraza - tim Siniše Mihajlovića u 3. kolu savladao je večeras na domaćem terenu Veronu - 1:0.

Jedini gol postigao je Svanberg na asistenciju Arnautovića u 78. minutu.

Bolonja je 6. sa sedam bodova, Verona 19. bez bodova.

U narednom kolu Bolonja gostuje Interu, Verona dočekuje Romu.

U Španiji je Elće minimalnim rezultatom slavio na gostovanju Hetafeu u 4. kolu La Lige.

Gol vrijedan tri boda postigao je Lukas Peres u 69. minutu.

Hetafe je posljednji bez osvojenog boda, Elće na 9. mjestu ima pet bodova.