Budućnost konačno sačuvala mrežu i bez problema savladala Rudar

Pod Goricom je bilo 3:0 za izabranike Aleksandra Nedovića

6959 pregleda 8 komentar(a)

Prvi put u sezoni, računajući i četiri evropske utakmice, Budućnost nije primila gol.

A kada odbrana odradi posao, onda je sve lakše za dvostrukog uzastopnog šampiona Crne Gore - "plavi" su pod Goricom bez problema izašli na kraj sa Rudarom (3:0).

Pljevljaci su u glavnom gradu prekinuli niz od četiri trijumfa, a Budućnost prvi put povezala dvije pobjede. Za to joj je trebalo deset kola u Telekom Prvoj crnogorskoj ligi...

Budućnost je na vrijeme povela - igrao se 22. minut kada je Zoran Petrović zatresao mrežu poslije akcije koju je počeo Miloš Raičković, a nastavio Igor Ivanović.

Taj momenat je bio i jedini vrijedan pažnje u prvom poluvremenu, da bi tim Aleksandra Nedovića u drugom mnogo više prijetio.

Golman Rudara Vlado Vojinović je zaustavio šut Ivanovića uz pomoć prečke, ali je odmah nakon toga bio nemoćan kod udarca glavom Vladana Adžića.