Tri meča, sva tri iz 2 u 1: Milan okrenuo Veronu i izbio na čelo

4870 pregleda 4 komentar(a)
Pokrenuo preokret: Olivije Žiru slavi gol za 1:2, Foto: Reuters

Tri subotnja meča Serije A završena su rijetkim prelazima, na kojima su kvote kod bukmejkera uglavnom preko 20 - iz 2 u 1.

Nakon što su to uradili Specija protiv Salernitane (2:1) i Lacio u derbiju sa Interom (3:1), podvig je kompletirao i Milan, koji je savladao Veronu, iako je gubio 2:0 na velikom odmoru.

Samim tim, izbio je na čelo tabele sa 22 boda, jednim više od do sada perfektnog Napolija, koji će sjutra protiv Torina na stadionu „Dijego Armando Maradona” tražiti osmu pobjedu.

Milan - Verona

Gosti na „San Siru” su poveli u 7. minutu golom Đanluke Kaprarija, da bi u 24. povisio Antonjin Barak iz penala koji je iznudio Nikola Kalinić.

Smanjio je Olivije Žiru u 59. minutu, da bi u 76. izjednačio Frank Kesi iz penala koji je iznudio Samu Kastiljeho.

Pomalo zaboravljeni Španac je bio slučajni heroj, jer je u 78. minutu, nakon njegovog očajnog centaršuta, Koraj Gunter trapavo reagovao i zatresao svoju mrežu.