Napoliju samo bod protiv Verone, Lacio rutinski sa Salernitanom

Ćiro Imobile postao prvi igrač u istoriji Lacija, koji je tokom šest uzastopnih sezona postigao minimum deset pogodaka

2466 pregleda 0 komentar(a)

Fudbaleri Napolija remizirali su večeras na domaćem terenu sa Veronom (1:1) u 12. kolu Serije A.

Na stadionu "Dijego Armando Maradona" povela je Verona u 13. minutu, a gol je postigao sjajni Đovani Simeone.

Argentinac je postigao devet golova ove sezone u Seriji A, što je najbolji učinak nekog igrača Verone nakon 12 kola u italijanskom šampionatu u istoriji.

Konačan rezultat postavio je Đovani di Lorenco u 18. minutu, mada je golman Verone, Montipo mogao bolje da interveniše.

Verona je u finišu ostala sa dva igrača manje, budući da su po dva žuta kartona dobili Besa i Kalinić.

Lacio je na domaćem terenu bio ubjedljiv protiv Salernitane - 3:0.

Rimljani su pitanje pobjednika riješili u 1. poluvremenu kada su mrežu Beleca zatresli Ćiro Imobile i Pedro. Imobile je postao prvi igrač u istoriji Lacija, koji je tokom šest uzastopnih sezona postigao minimum deset pogodaka.

Konačan rezultat postavio je Luis Alberto.

U popodnevnom terminu Udineze je pobijedio Sasuolo 3:2, a Bolonja Sampdoriju 2:1.