Montenegro pogodio za slavlje Arsenala, treći vezani remi Bokelja, minimalac Berana

3863 pregleda 8 komentar(a)
Ilustarcija, Foto: FSCG

Fudbaleri Arsenala ostvarili su pobjedu, dok je Bokelj osvojio bod u 17. kolu Druge crnogorske lige.

Arsenal je u Budvi savladao ekipu Cetinja 1:0, a odlučujući pogodak za 12. trijumf ove sezone postigao je Hulian Montenegro u 16. minutu.

Bokelj je u Kotoru igrao protiv Mladosti neriješeno 1:1. To je treći uzastopni remi Kotorana.

Gosti su poveli nakon 9. minuta igre preko Siniše Stanisavića. Bod Bokelju u 94. minutu donio je Petar Čavor.

Minimalnu pobjedu ostvarilo je i Berane, koje je pred svojim navijačima savladalo Kom 1:0. Jedini gol postigao je Baba Alhasan u 28. minutu. Kom je od 67. minuta igrao sa igračem manje, jer je zbog dva žuta kartona isključen Miloš Radulović.

Pobjede su juče ostvarili fudbaleri Jedinstva i Grblja.

Jedinstvo je u Bijelom Polju savladalo Igalo 3:0 i ostvarilo 12. pobjedu ove sezone.