Malme - Zenit 1:1

Rieks 28. - Rakitski 90+1.

Izmjena: 23:23h
23:08h

U grupi F je sve jasno, Mančester junajted je obezbijedio prolaz, a drugi putnik u osminu finala dobiće se nakon direktnog obračuna Atalante i Viljareala u Bergamu.

Ko pobijedi - ide dalje, a Špancima je dovoljan i bod.

tABELA

Jang Bojs nema šansi da prođe, ali se nada trećem mjestu.

23:04h

Prava "ludnica" u grupi G nakon pobjeda Sevilje nad Volfsburgom (2:0), odnosno Lila nad Salcburgom (1:0).

Pred posljednje kolo, naime, sva četiri tima imaju šanse da se plasiraju u osminu finala!

tABELA

U najboljoj poziciji je Lil, koji je prvi, dovoljan mu je bod na gostovanju Volfsburgu, ali ako izgubi, može da ispane - dovoljno je samo da se okršaj Salcburga i Sevilje ne završi remijem.

Sevilja, dakle, mora da pobijedi u Austriji ako želi dalje.

23:01h

Čelsi se pridružio Juventusu u osmini finala iz grupe H, ali su "plavci" nakon rafalne paljbe u Londonu i pobjede 4:0 preuzeli od "stare dame" prvo mjesto u grupi.

Čelsi će, dakle, u nokaut fazu kao prvi ako pobijedi Zenit u Sankt Peterburgu u posljednjem kolu.

Grupa H
22:55h

Kraj na "Nou Kampu" - Barselona nije slomila otpor Benfike (0:0), a mogla je i da izgubi na kraju. Ćavijeva ekipa i dalje ima dva boda više od Porrugalaca, ali ima i neuporedivo teži meč - u posljednjem kolu gostuje Bajernu, dok Benfika dočekuje Dinamo Kijev.

Možda ni remi neće biti dovoljan Kataloncima na "Alijanc areni", jer Benfika ima bolji međusobni skor od Barse.

Tabela
Izmjena: 23:01h
22:53h

Četvrti gol Čelsija protiv Juventusa - Timo Verner za konačnih 4:0.

22:52h

Zenit je izjednačio protiv Malmea - 1:1, gol Rakitskog u nadoknadi i Rusi su "odbranili" treće mjesto.

22:45h

Kakav meč u Cirihu, golovi padaju samo na  "Vankdorfu" - Atalanta je izjednačila na 3:3, dva minuta do kraja.

Pogodio je Murijel iz slobodnog udarca.

22:43h

Kakav preokret u Cirihu - Hefti pogađa za vođstvo Jang Bojsa od 3:2 protiv Atalante. Za samo četiri minuta Švajcarci preskaču Italijane na tabeli.

22:39h

Jang Bojs je drugi put izjednačio protiv Atalante - gol Siera za 2:2 u 81. minutu.

22:17h

Šou prvaka Evrope - već je 3:0 za Čelsi protiv Juventusa.

Pogodio je Hadson-Odoi nakon prvoklasne akcije, a gol pogledajte ovdje.

22:14h

Čelsi vodi protiv Juventusa 2:0 i preuzima prvo mjesto u grupi, jer se računa međusobni skor.

Pogodio je Ris Džejms, u 56. minutu.

Pravom raketom probio je Šćešnija, a gol pogledajte ovdje.

22:12h

Ruska legenda, Artjom Dzjuba, promašio je penal za Zenit protiv Malmea - Šveđani i dalje vodi 1:0.

22:09h

Atalanta ponovo vodi u Cirihu - Palomino za 2:1 protiv Jang Bojsa.

21:38h

Jang bojs je izjednačio protiv Atalante - 1:1, gol Sibačeua u 39. minutu.

21:33h

Poveo je i Malme u Švedskoj protiv Zenita - golom Rieksa.

21:31h

Vodi Lil, protiv Salcburga - 1:0, gol Dejvisa.

21:26h

Prekid, skok Ridigera i "zakucavanje" Čalobe - Čelsi vodi protiv Juventusa na "Stamford bridžu" sa 1:0.

Gol 22-godišnjeg engleskog defanzivca pogledajte OVDJE.

21:14h

Povela je i Sevilja protiv Volfsburga - 1:0, golom Hoana Hordana u 13. minutu.

Tim iz Andaluzije se još nada osmini finala, trenutno je treći na tabeli.

21:10h

Prvi gol u večernjem terminu - Atalnta je povela u Cirihu protiv Jang Bojsa, golom Zapate u 10. minutu.