Čalhanoglu potopio Veneciju

„Nerazuri” na gostovanju Veneciji slavili 2:0, meč odlučio Hakan Čalhanoglu sjajnim udarcem sa 20-ak metara u 34. minutu. U nadoknadi pogodio Lautaro Martines iz sumnjivog penala

4780 pregleda 1 komentar(a)

Inter je bar na noć prišao liderima Serije A, Napoliju i Milanu, na bod zaostatka.

„Nerazuri” su na gostovanju Veneciji slavili 2:0, a meč je odlučio Hakan Čalhanoglu sjajnim udarcem sa 20-ak metara u 34. minutu.

Gol pogledajte ovdje.

Tako je prvi put u karijeri vezao pogotke na tri uzastopne ligaške utakmice, jer je iz penala pogađao baš protiv Milana i Napolija.

Inter je sve vrijeme napadao, imao nekoliko šansi, ali nije uspijevao da potvrdi pobjedu.

Skromni domaćin po jakoj kiši nije mogao da zaprijeti, a onda, u 96. minutu, suđen je penal koji nije smio - lopta je udarila Hapsa u nogu, pa u ruku, sudija Marineli pokazao na bijelu tačku, a Lautaro Martines pogodio za konačnih 2:0.

Napoli sjutra dočekuje Lacio, a Milan je domaćin Sasuolu.