Inter lider: Kaljari preživio kanonadu i primio četiri gola

Šampion slavio 4:0 i preuzeo prvo mjesto na tabeli

6384 pregleda 1 komentar(a)

Četrdeset i tri gola je postigao Inter u 17 kola, večeras je stigao i do brojke od 40 bodova - to ga je lansirao na prvo mjesto Serije A nakon što je iskoristio remi odnosno poraz Milana i Napolija.

Aktuelni šampion je savladao Kaljari na "Đuzepe Meaci" rezultatom 4:0, moglo je da bude mnogo ubjedljivije - imao je Inter desetak velikih šansi, promašio je i penal u prvom poluvremenu...

Briljirao je na golu gostiju Alesio Kranjo, ali nije mogao da spriječi goleadu "nerazura".

Lautaro Martines je u prvom poluvremenu postigao gol i promašio šut sa 11 metara (odbranio je Kranjo), a u nastavku su tri od makar sedam-osam šansi pretvorene u pogodak.

Upisao se Aleksis Sančes, potom Hakan Čalhanoglu, a na kraju je majstorski mrežu zatresao Lautaro...

Inter ima bod više od Milana, tri od Atalante, a četiri od Napolija...