Agonija Atletika, napadač od 39 godina srušio šampiona

Šampion Španije doživio je četvrti vezani poraz u La Ligi

4201 pregleda 1 komentar(a)
Igrači Granade slave gol Moline, Foto: Reuters

Agonija Atletika se nastavlja - "kolćonerosi" nikada nisu bili u ovakvoj krizi od kada ih je uzeo Dijego Simeone.

Šampion Španije doživio je četvrti vezani poraz u La Ligi, izgubio je od Granade u gostima 2:1, iako je poveo već u 2. minutu, golom Žoao Feliksa.

Malo ko je mogao da pretpostavio da će Atletiko na kraju doživjeti još jedan slom.

Izjednačio je Darvin Maćis u 17. minutu sjajnim udarcem sa 20-ak metara, a pobjedu Granadi donio je 39-godišnji Horhe Molina, koji je u prošlom kolu postao najstariji strijelac het-trika u istoriji La Liga.

Trenutak odluke dogodio se u 61. minutu. Žoao Feliks je pogodio stativu, a kontru Granade završio je Molina - pomoćni sudija je podigao zastavicu, a VAR promijenio odluku.

U timu Atletika ponovo nije bilo povrijeđenog Stefana Savića.

Izvještaj sa meča možete pogledati ovdje.