Milan potopio Veneciju i preuzeo vrh tabele, Ibrahimović kao CR7 i Toti

MIlan slavio u Veneciji, 80. klubu kojem je Ibrahimović dao gol u ligama petice

4103 pregleda 0 komentar(a)

Milan je slavio u Veneciji i preuzeo je vrh tabele Serije A, sa dva boda ali i dvije utakmice više od gradskog rivala Intera.

"Rosoneri" su slavili sa 3:0, a gol za vođstvo postigao je Zlatan Ibrahimović već u 2. minutu. Venecija je 80. klub kojem je Šveđanin zatresao mrežu u ligama petice.

Prije njega, 30. decembra to je još samo uspio Kristijano Ronaldo, kada je dao gol Barnliju.

Izjednačio je Ibra i rekord Franćeska Totija sa 24. uzastopnom sezonom sa golom u zvaničnim utakmicama.

U drugom poluvremenu Milan je potvrdio trijumf, Rafael Leao je upisao drugu asistenciju a gol je postigao Teo Ernandes.

On je postavio u 59. minutu konačan rezultat sa penala koji je uz crveni karton skrivio Austrijanac Mihael Svoboda.