Ronaldo nervozan zbog izmjene, Junajted pobijedio, epski preokret Totenhema protiv Lestera (VIDEO)

Portugalac nakon izmjene u 71. minutu ljutito izašao, pa je Rangnik morao da ga smiruje

6332 pregleda 0 komentar(a)

Fudbaleri Mančester junajteda savladali su večeras u gostima Brentford 3:1 u odloženom meču 17. kola Premijer lige.

Na "Komjuniti stadionu" viđena su dva različita poluvremena - Brentford je bio bolji u prvom dijelu, imao nekoliko sjajnih šansi, ali je fenomenalan na golu bio David de Hea.

Junajted je poveo u 55. minutu, a strijelac je bio mladi Elanga, da bi sedam minuta kasnije nakon lijepe akcije gol postigao Mejson Grinvud. Junajted je imao i tri gola prednosti poslije pogotka Markusa Rašforda, da bi konačan rezultat postavio Toni.

Zanimljiv detalj dogodio se u 71. minutu - Hari Megvajer je zamijenio Kristijana Ronalda, a Portugalac bio ljut zbog izmjene. Po izlasku iz igre nešto je prigovorio menadžeru, Ralfu Rangniku, potom sjeo na klupu, nervozno komentarisao, pa je Rangnik morao da mu priđe, smiri ga i objasni mu zašto ga je izveo iz igre.

Ronaldo
Ronaldofoto: Reuters

A fantastičan meč odigrali su Lester i Totenhem.

Na kraju su slavili Sparsi 3:2 nakon preokreta, a heroj je bio rezervista Stiven Bergvajn, koji je u 95. i 97. minutu postigao po gol.

Strijelac za Totenhem bio je i Hari Kejn, dok su za Lester pogađali Patson Daka i Džejms Medison.