Liverpul strahovao protiv Vest Hema, sad navija za Junajted u mančesterskom derbiju (VIDEO)

"Redsi" nakom pobjede nad Vest Hemom (1:0) imaju tri boda manje od Mančester sitija, uz jednak broj odigranih mečeva

7639 pregleda 0 komentar(a)

Liverpul je strahovao protiv Vest Hema, na kraju je upisao sedmu vezanu pobjedu u Premijer ligi (1:0) i napravio pritisak na vodeći Siti koji sjutra igra veliki mančesterski derbi sa Junajtedom.

Razlika na tabeli je samo tri boda, a dva tima u ovom trenutku imaju isti broj odigranih utakmica - po 27.

Presudio je gol Sadija Manea, koji je u 27. minutu šut Aleksandera-Arnolda skrenuo u mrežu iz blizine.

Trenutak odluke pogledajte OVDJE.

Intenzivan meč na "Enfild roudu" uljepšali su gosti, koji nisu zaostajali u opasnim pokušajima, a još manje u čistim šansama.

Boven je po jednom u prvom i u drugom poluvremenu propustio zicer, veliku šansu imao je i Antonio.

Pokušavali su i "redsi", najveću priliku za 2:0 propustio je Dijas.