Inter bio na ivici poraza u Torinu: Sančes donio bod šampionu (VIDEO)

Čileanac u 93. minutu odgovorio na gol Bremera

6864 pregleda 0 komentar(a)

Inter je podbacio u Torinu, bez Marcela Brozovića po ko zna koji put pokazao mane, ali je na kraju je izvukao bod protiv Torina - 1:1.

Donio mu ga je Aleksis Sančes u 93. minutu, mada stanje na tabeli u borbi za Skudeto baš i ne daje za pravo "nerazurima" da slave ovaj remi.

Jer, lider Milan, uz meč više, ima četiri boda prednosti, ispred je i Napoli, a na samo tri koraka je udaljen Juventus...

"Toro" je vodio od 12. minuta kada je Samira Handanovića matirao štoper Bremer, možda i buduće pojačanje Intera.

Imali su i jedni i drugi šanse u prvom poluvremenu, domaćin je oštećen i za penal, a u drugom dijelu je dugo izgledalo da Toro grani ka trijumfu.

Šanse za 2:0 su promašivali Josip Brekalo, Rolando Mandragora i Tomazo Pobega, imao je i Inter neke velike za izjednačenje (prije svih Edin Džeko).

Sudijska nadoknada je pripala "crno-plavima" kada je Džeko asistirao, a Sančes pronašao put do mreže...