Barnliju tri bitna boda, Everton nije daleko od Čempionšipa

Everton poslije 45 minuta vodio 2:1, a na kraju izgubio 3:2 i nastavio sa katastrofalnim izdanjima

3813 pregleda 0 komentar(a)

Fudbaleri Barnlija savladali su Everton 3:2 u odloženoj utakmici 19. kola Premijer lige.

Bio je to značajan meč za obje ekipe, duel ekipa koje se bore za opstanak, a nakon večerašnjih 90 minuta Barnli zauzima 18. poziciju sa 24 boda i ima bod manje od večerašnjeg rivala koji je u bezbjednoj zoni.

Barnli je poveo u 12. minutu preko Kolinsa, a onda je Everton do odlaska na odmor preokrenuo. "Karamele" su do preokreta stigle poslije dva penala, a oba puta siguran je bio Rišarlison.

U drugom poluvremenu domaći su izjednačili, a gol je postigao Rodrigez, da bi preokret kompletirao Korne.

Barnli je stigao do prve pobjede poslije pet mečeva, Everton ni sa Lampardom ne igra dobro i vodiće veliku borbu za opstanak.