Mladi izgubili od Slovenije, golman Murić isključen na debiju

Čuvar mreže Mančester sitija je u 73. minutu dobio crveni karton kada je glavom udario protivničkog igrača Kramariča
139 pregleda 7 komentar(a)
Ažurirano: 09.10.2017. 17:33h

Mlada fudbalska reprezentacija je doživjela drugi poraz u kvalifikacijama za Evrposko prvenstvo.

Tim Mojaša Radonjića je pod Goricom izgubio od Slovenije rezultatom 3:1, pa se nakon tri meča nalazi na posljednjem mjestu grupe 9 sa bodom.

Slovenija je povela u 9. minutu golom Kramariča, a u finišu prvog poluvremena je poravnao Lončar.

Gosti su do prednosti od 2:1 stigli iz penala koji je skrivio Andrija Vukčević (pogodio je Pišek u 71), a onda je golman Arijanet Murić dobio crveni karton u prvom meču za Crnu Goru u kvalifikacijama.

Čuvar mreže Mančester sitija je u 73. minutu isključen pošto je glavom udario protivničkog igrača Kramariča.

Samo nekoliko minuta kasnije, Slovenija je dala i treći pogodak - upisao se Vrbanec i tada je bilo jasno da je meč riješen.

"Ovo je stara boljka, jedan broj igrača ne igra u klubovima i za njih je nemoguća misija da budu u pravom ritmu kada imamo dva meča u nekoliko dana. Pravili smo mnogo grešaka, sve što je SLovenija uradila mi smo joj poklonili. Kada stvari krenu nizbro, onda problemi idu jedan za drugim", rekao je Radonjić.

Murić je isključen i u prvom meču za reprezentaciju, u prijateljskom duelu protiv Bosne i Hercegovine u Nikšiću.

"Napravio je neshvatljivu grešku. Ali, mlad je, ovo mu je prva utakmica u kvalifikacijama, možda je to razlog", dodao je Radonjić.

Crna Gora naredni meč u kvalifikacijama igra 9. novembra protiv Slovenije u gostima.