Udineze se izvukao protiv Atalante, treći trijumf Monce zaredom

Salernitana je u sudijskoj nadoknadi stigla do pobjede nad Veronom 2:1

4537 pregleda 0 komentar(a)

Fudbaleri Udinezea prekinuli su niz od šest uzastopnih pobjeda u Seriji A i danas, u 9. kolu, igrali neriješeno sa Atalantom.

Meč na "Dačija areni" završen je 2:2.

"Zebre" mogu da budu zadovoljne osvojenim bodom, budući da je Atalanta od 56. minuta vodila 2:0. Gosti su poveli preko Lukmana, da bi drugi gol za "boginju" postigao Murijel.

Uslijedila je potom bolja igra domaćih, koji su prvo smanjili preko Deulofeua u 67. minutu, a onda i izjednačili kada je Peres postigao gol u 78. minutu.

A Monca nastavlja sa dobrim partijama. Novi prvoligaš danas je na domaćem terenu pobijedio Speciju 2:0 i upisao treću pobjedu zaredom.

Strijelci za Moncu bili su Karlos Augusto i Mari.

Salernitana je u sudijskoj nadoknadi stigla do pobjede nad Veronom 2:1. Pjontek je doveo Salernitanu u vođstvo, gol za Veronu postigao je De Paoli, a onda je u 94. minutu konačan rezultat postavio Dia.