Barsa prati ritam Reala pred okršaj u Madridu, gol Pedrija dovoljan za tri boda protiv Selte

Španski fudbaler postigao gol nakon loše reakcije Nunjesa

4732 pregleda 2 komentar(a)
Pedri postiže gol, Foto: Reuters

Barselona nastavlja da prati ritam Reala - nakon što su Madriđani sinoć savladali Hetafe (1:0), "blaugrana" je večeras na domaćem terenu minimalnim rezultatom pobijedila Seltu 1:0.

Barsa je slavila teže nego što se očekivalo, a jedini gol postigao je Pedri u 17. minutu nakon katastrofalne reakcije Nunjesa.

Mogla je Barsa u prvom poluvremenu do drugog gola, šanse su imali Rafinja, Levandovski i Tores, ali ni gosti nisu bili bezopasni.

U drugom poluvremenu Selta je prijetila, pritiskala, a u nekoliko navrata je mogla i do gola. Najbolju šansu imao je Aspas, ali je njegov udarac odbranio Ter-Štegen.

Nakon Aspasove šanse do gola je mogao i Maljo, ali je lopta nakon njegovog udarca završila pored gola.

U narednom kolu u Madridu igraće upravo Real i Barselona.