Vels odbio da prizna poraz: Bejl nagradio "zmajeve" protiv SAD (VIDEO)

Velšana nadigrali u prvom poluvremenu, kasnije su zaslužili da ne izgube - 1:1

10888 pregleda 0 komentar(a)

Prvi remi na Mundijalu, ali nije bilo dosadno, daleko od toga.

Velsu je pripao slađi bod u duelu sa Sjedinjenim Američkim Državama (1:1) s obzirom na to da je nadigran u prvom poluvremenu, kao i da je gubio sve do 82. minuta.

Na kraju ga je poraza spasao čovjek od kojeg se to očekuje - Garet Bejl iz penala koji je i iznudio.

Velšani su nakon izjednačenja, a potom se igralo još skoro 20 minuta zbog velike sudijske nadoknade, bili bliži pobjedi od rivala, ali bilo bi previše...

Previše jer su "jenkiji" dominirali u prvih 45 minuta.

Stvorili su nekoliko ozbiljnih šansi, od kojih je jednu iskoristio mladi Timoti Vea, sin Žorža Vee, nekadašnjeg asa Milana, sada predsjednika Liberije.

U drugom dijelu je sve bilo drugačije.

"Zmajevima" ponos nije dozvolio da se tako lako predaju i polako su preuzimali kontrolu, imali dvije prilike preko Bena Dejvisa i Kifera Mura, potom i stigli do izjednačenja koje su zaslužili...