Budućnost ubjedljiva protiv drugoligaša iz Luksemburga

Podgoričani slavili 4:0 u pripremnom meču

2995 pregleda 3 komentar(a)

Fudbaleri Budućnosti su bili razigrani u prvom pripremnom meču pred nastavak sezone.

"Plavi" su deklasirali Rodanž, drugoligaša iz Luksemburga - 4:0, mrežu su pogađali Marko Perović u 4, Vladimir Perišić u 13, Vasilije Adžić u 75. i Marko Simić u 87. minutu.

"Završili smo prvu etapu priprema i mislim da su igrači što se tiče kondicionog aspekta dobro odgovorili. Pobjedom krećemo u drugi krug priprema i sa velikim entuzijazmom i optimizmom da ćemo se još više fizički spremiti i još bolje odigrati sljedeće prijateljske utakmice", rekao je trener Miodrag Džudović.

Budućnost je dominirala, goleadu je otvorio Perović udarcem glavom nakon centaršuta Arijela Lusera.

Rutinski je potom mrežu zatresao Perišić, a pored dva pogotka je Budućnost u prvom poluvremenu imala još nekoliko velikih šansi.

Adžić je prije gola za 3:0 pogodio stativu, dok je konačan rezultat postavio Simić nakon kornera Adžića.

"Plavi" su u prvom dijelu igrali u sastavu: Dragojević, Vuković (35. Aleksa Mugoša), Tomašević, Vladan Adžić, Ražnatović, Sekulović, Terzić, Lusero (22. Damjan Mugoša), Petrović, Perović (30. Krivokapić), Perišić.

U nastavku su nastupili: Pavličić, Ignjatović, Dakić, Simić, Novović, Đuričković, Mirković (68. Dašić), Vasilije Adžić, Grbić, Knežević, Mrvaljević.