Interov rutinski posao protiv Lećea (VIDEO)

Mhitarjan i Lautaro donijeli trijumf "nerazurima"

1878 pregleda 0 komentar(a)

Inter je ponovo sam na drugom mjestu na tabeli Serije A nakon lagane pobjede na "Meaci" u duelu sa Lećeom.

"Nerazuri" su slavili 2:0, postigli po jedan u oba poluvremena i stigli do 16. trijumfa u sezoni.

Domaćin je poveo iz fantastične akcije u 29. minutu.

Robin Gosens je prošao po lijevoj strani, Nikolo Barela asistirao, a Henrih Mhitarjan majstorski pogodio gornji ugao gola gostiju sa juga Italije.

Od tog momenta Leće je igrao u ritmu koji je želio Inter, pa je bilo samo pitanje trenutka kada će sastav Simonea Inzagija riješiti pitanje pobjednika.

Uradio je to u 53. minutu kada je Lautaro Martines zatresao mrežu poslije pasa Denzela Damfrisa.

Inter na drugoj poziciji ima 50 bodova, 15 manje od lidera Napolija, dva više od Lacija, a tri od Milana...