Pobjeda uz velike polemike: Juve bolji od Intera, presudio gol nakon igranja rukom (VIDEO)

Filip Kostić junak "stare dame" u Milanu, ali se priča o Adrijenu Rabiou

10091 pregleda 3 komentar(a)

Juventus je prije dva mjeseca izgubio čak 15 bodova zbog kazne Fudbalskog saveza, ali poslije pobjede u Derbiju Italije se otvara šansa se ponovo bori za plasman u Ligu šampiona.

"Stara dama" je savladala Inter u Milanu 1:0, sada je na minus sedam od četvrtog mjesta, mada će nakon duela u Gradu mode biti mnogo polemika zbog jedinog gola na utakmici.

Postigao ga je Filip Kostić sredinom prvog poluvremena, nekoliko minuta je trajala provjera da li je u toj akciji Adrijen Rabio igrao rukom - sudije su rekle da nije.

Snimak pokazuje da je Francuz nekoliko sekundi ranije rukom ponio loptu prije nego je srpski vezista matirao Andrea Onanu.

Inter je kod 0:0 imao šansu Nikola Barele, a Juve kasnije bez većih problema sačuvao prednost...