Rakonjac ušao i pogodio za pobjedu (VIDEO)

13878 pregleda 7 komentar(a)

Potencijalni crnogorski reprezentativac Marko Rakonjac pogodio za pobjedu Crvene zvezde protiv Mladosti GAT (4:2).

Napadač moskovske Lokomotive na pozajmici u Zvezdi ušao je u 78. minutu kod rezultata 2:2 i nakon samo pet minuta na terenu pogodio za 3:2.

Trijumf je u nadoknadi ovjerio Katai.

Gosti su u prvom dijelu dva puta vodili - golovi Vidakova, domaći dva puta stizali do izjednačenja, preko Kataija i Kange iz penala.

Za Rakonjca, ovo je 4. gol u dresu Zvezde, treći u prvenstvu. Stigao je u januaru.

Zvezda je upisala 24. pobjedu u šampionatu i zauzima prvo mjesto sa 76 bodova, 21 više i utakmicom više od drugoplasiranog TSC-a.