Berane "palo" u Ulcinju, OFK Mladost sustigla lidera

Berane izgubilo na gostovanju Otrant-Olympiku, Zeta u derbiju začelja bolja od Grblja, a OFK Mladost DG remizirao sa Bokeljom

12825 pregleda 8 komentar(a)
Ažurirano: 06.05.2023. 20:58h

Otrant-Olympik je apsolutni hit drugog dijela sezone u Drugoj fudbalskoj ligi. Ulcinjani su danas na stadionu "Velika plaža" slavili protiv lidera, Berana sa 1:0.

Ekipi Dejana Vukićevića tri velika boda donio je pogodak Valentina Rudovića u 71. minutu.

Kapiten gostiju Nikola Tmušić propustio je šansu sa penala u 48. minutu, a OFK Mladost DG je remijem na gostovanju Bokelju (0:0) sustiglo Berance na čeluiu tabele, pred međusobni duel u narednom kolu u Beranama.

Kom je slavio kući nad Igalom sa 2:1, i prišao je lideru, Beranama na svega četiri boda. Zlatičani su vodili sa 2:0, pogocima Lazara Kneževića sa penala u 19. minutu i Nišimure u 30.

Smanjio je sa penala u 60. minutu MIjodrag Koprivica.

Za maksimalan učinak domaćina u popodnevnim duelima se pobrinula Zeta. Ona je u derbiju začelja slavila nad Grbljem sa 1:0, i prepustila mu "fenjer".

Jedini gol, tačnije autogol postigao je Milan Damjanović u 59. minutu.

Slobodna je u ovom kolu bila ekipa Podgorice.