Mladi fudbaleri remizirali sa BiH

Tim Mojaša Radonjića je poveo u 12. minutu golom Skenderovića, a u 23. je poravnao Dujaković
2 komentar(a)
Ažurirano: 05.09.2017. 17:46h

Mlada fudbalska reprezentacija Crne Gore odigrala je neriješeno protiv Bosne i Hercegovine u prijateljskoj utakmici u Nikšiću - rezultat je bio 1:1.

Tim Mojaša Radonjića je poveo u 12. minutu golom Merisa Skenderovića, a već u 23. je postavljen konačan rezultat kada je izjednačio Nikola Dujaković koji je matirao debitanta Arijaneta Murića na golu naše reprezentacije.

Mladi čuvar mreže Mančester sitija je u finišu zaradio crveni karton zbog prekršaja van kaznenog prostora.

"Nisam zadovoljan načinom na koji smo odigrali ovaj meč. Tu prije svega mislim na pristup samoj utakmici, on mi se nije dopao. Na kraju, rezultat je najmanje bitan", rekao je selektor Mojaš Radonjić.

Naš tim je kvalifikacije za Evropsko prvenstvo počeo u petak nesrećnim remijem u Kazahstanu (1:1, primio je gol iz penala bukvalno u posljednjoj sekundi meča), a nastavlja ih 5. oktobra kada gostuje favoritu Francuskoj.

"Imamo mjesec da se pripremimo za tu utakmicu", dodao je Radonjić.

Crna Gora je igrala u sastavu: Arijanet Murić, Momčilo Rašo, Andrija Vukčević (od 66. Stefan Bajić), Marko Roganović (od 61. Aleksandar Milić), Milija Golubović (od 46. Stefan Vukčević/od 86. Matija Šarkić), Belmin Muratović (od 46. Miomir Đuričković), Dejan Kotorac (od 46. Stefan Lončar), Driton Camaj (od 46. Filip Kukuličić), Emir Azemović (od 66. Miloš Drinčić), Boško Guzina (od 61. Marko Vuković), Meris Skenderović (od 61. Nikola Krstović).