Barselona srećna u Pamploni

Barselona je preživjela u Pamploni - golom sa penala Roberta Levandovskog došla je do tri boda protiv Osasune - 2:1, kiša u Madridu odgodila derbi

10243 pregleda 2 komentar(a)
Levandovski izborio i pogodio penal, Foto: REUTERS

Barselona je preživjela u Pamploni - golom sa penala Roberta Levandovskog došla je do tri boda protiv Osasune - 2:1.

Upravo je Levandovski iskoristio neopreznost Alehandra Katena koji je nad njim skrivio penal i put u svlačionicu.

A mućila se Barselona, iako je povela u prvom minutu nadoknade poluvremena golom Žila Kundea.

Domaća ekiap se nije predavala, odigrala je sa puno želje i poravnala je preko Ćimija Avile u 76. minutu.

Ćavijevi izabranici nisu potom stvorili ni šansu, ali je Levandovski znalački uspio da se zagradi u kaznenom prostoru i izbori penal.

U ostalim utakmicama La LIge danas Đirona je kući dobila Las Palmas sa 1:0, nije bilo golova u meču Majorke i Bilbaa, dok u Madridu nije odigran susret Atletika i Sevilje zbog jake kiše.