Lijepe vijesti pred okupljanje reprezentacije: Stefan Savić se vratio na teren

Savić je ušao u igru protiv Sosijedada, a Atletiko je slavio 2:1

15943 pregleda 0 komentar(a)
Stefan Savić u duelu sa Belingemom, Foto: Reuters

Nakon tri meča pauze, Stefan Savić se vratio na teren, a Atletiko Madrid je u 9. kolu La Lige savladao Real Sosijedad 2:1.

Savić je zbog povrede propustio utakmice sa Osasunom i Kadisom u La Ligi, te Fejnordom u Ligi šampiona. Danas je u igru ušao u 79. minutu.

Povratak Savića može da raduje selektora Crne Gore Miodraga Radulovića, budući da će štoper očigledno biti spreman za utakmicu protiv Srbije, 17. oktobra u Beogradu u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo. "Hrabri sokoli" se sjutra okupljaju u Podgorici, a prije gostovanja Srbiji odigraće protiv Libana prijateljski meč (12. 10. u Podgorici).

Kada je riječ o današnjem meču, Atletiko je poveo u 22. minutu preko Lina, a izjednačio je Ojarzabal u 73. minutu.

Pobjedu "kolćonerosima" donio je Grizman iz penala u 89. minutu.

Atletiko je zabilježio četvrtu pobjedu u La Ligi i nalazi se na 4. mjestu sa 19 bodova.