Milan u velikoj krizi, i „zebre” osvojile „San Siro”

„Rosoneri” u velikoj krizi, četvrti meč zaredom bez pobjede, a treći poraz - Udineze slavio golom Roberta Pereire u 61. minutu

5612 pregleda 0 komentar(a)

Milan je neočekivano bio lider Serije A, osim teškog poraza od Intera u gradskom derbiju gurao i bolje od plana, ali je u tri kola sve prosuo.

Nakon poraza od Juventusa (1:0) i remija sa Napolijem (2:2) poslije vođstva od 2:0, „rosoneri” su večeras doživjeli šokantan poraz od Udinezea na „San Siru”.

Gol odluke dao je Roberto Pereira iz penala u 61. minutu, nakon što je Jasin Adli neoprezno srušio Festija Eboselea.

Milan za Interom, koji je danas savladao Atalantu u Bergamu 2:1, kasni šest bodova.

Ovo je četvrti vezani meč „rosonera” bez pobjede, jer su između dva derbija u Seriji A poraženi i na gostovanju Pari Sen Žermenu u Ligi šampiona (3:1).

Neuspjeh u duelu sa „zebrama” nije iznenađenje, jer je očito da je Stefano Pioli izgubio autoritet u svlačionici, o čemu govore i oštre riječi kapitena Davidea Kalabrije i Olivijea Žirua u medijima prethodnih dana.