Sarabija je O'Nilov džoker: Veliki preokret Vulverhemptona, Totenhem nije izdržao

Vulverhempton - Totenhem 2:1

6152 pregleda 0 komentar(a)
Sarabija proslavlja gol, Foto: Reuters

Veliki preokret u prvom meču 12. kola Premijer lige - Vulverhempton je na domaćem terenu savladao Totenhem 2:1.

Gosti su vodili od trećeg minuta kada je Džonson postigao gol, da bi u prvom minutu sudijske nadoknade izjednačio Sarabija, a u 97. preokrenuo Lemina.

Totenhem je danas igrao bez povrijeđenih Van de Vena i Medisona, te suspendovanih Romera i Udogija, a poveo je već nakon prvog ozbiljnijeg napada - Sar je u 3. minutu promijenio stranu, poslao dugu loptu do Kuluševskog, koji je uposlio Pedra Pora, nakon čije asistencije je Džonson zatresao mrežu.

Vulverhempton je u prvom poluvremenu prijetio preko Lemine i Ait-Nurija, da bi u drugom poluvremenu dobru priliku imao Kalajdžić.

Na drugoj strani su gosti u finišu meča zaprijetili preko Lo Selsa, ali je Sa dobro intervenisao, da bi u finišu meča bilo uzbudljivo.

Menadžer domaćih, O'Nil je u 87. minutu uveo Pabla Sarabiju, koji je režirao preokret - prvo je, u 91. minutu, nakon sjajnog dodavanja Kunje, lijepo smirio loptu i izjednačio, da bi u 97. minutu asistirao Lemini za preokret.