Milanu se ponovio Napoli: Krstovićev Leće od 0:2 do 2:2 protiv "rosonera"

Crnogorski napadač igrao 63. minuta, njegov tim kasnije nadigrao velikana

5217 pregleda 1 komentar(a)
Gol Bande za 2:2, Foto: Reuters

Milan je izgubio naviku pobjeđivanja u Seriji A, nije slavio ni u četvrtom meču zaredom, a više nije slučajno ni to što "rosoneri" ne umiju da sačuvaju prednost.

Tim Stefana Piolija je u Lećeu vodio 2:0 poslije 35 minuta (baš kao i protiv Napolija prije dvije sedmice), a kasnije je jedva sačuvao bod - 2:2.

Meč je počeo tako što se povrijedio Leao, onda su gosti pogađali preko Žirua i Reindersa i izgledalo je da će na stadionu "Via del Mare" prekinuti seriju bez trijumfa.

Imali su nekoliko šansi i za 3:0, a onda se domaćin probudio.

Crnogorski napadač Nikola Krstović je zamijenjen u 63, tri minuta kasnije je počeo spektakl.

Prvo je rezervista Sansone smanjio na 2:1, a u 70. je izjednačio Banda.

Leće je potom bio bliži trijumfu, Sansone je pogodio stativu, a Pikoli u sudijskoj nadoknadi pogodio za 3:2 - njegov gol je poništen na poziv iz VAR sobe zato što je prije toga nagazio Tijaoa.

Biće polemike na Apeninima nakon te odluke...

Na kraju je isključen i Žiru zbog prigovora.