Milan na mišiće savladao Fiorentinu, čudo od djeteta oborilo rekord

Franćesko Kamarda ušao u igru u 83. minutu i sa 15 godina i 260 dana postao najmlađi igrač u istoriji Serije A, Milan slavio 1:0

12118 pregleda 0 komentar(a)

Poslije četiri meča bez pobjede, Milan je konačno probio led u Seriji A i savladao Fiorentinu 1:0.

Jedini na gol meču je postigao Teo Ernandes u sudijskoj nadoknadi 1. poluvremena, iz penala koji je sam izborio.

"Viola" je u nastavku opsjedala gol Majka Menjana, nekoliko puta bila blizu izjednačenja, ali su "rosoneri" izdržali i slavili prvi put u šampionatu od 7. oktobra i slavlja na gostovanju Đenovi (1:0).

Menjan je bio heroj, jer je u 96. minutu odbranio zicer Rolanda Mandragore sa tri metra. I to glavom!

U 83. minutu je umjesto Luke Jovića u igru ušlo Milanovo čudo od djeteta, Franćesko Kamarda, koji je sa 15 godina i 260 dana postao najmlađi igrač u istoriji Serije A.

Kamarda nije imao šansu, a Jović je u 75. minutu propustio zicer da finiš učini mirnijim...