Gol Pedra, Provedel sačuvao Lacio za pobjedu nad Kaljarijem

Rimljani slavili poslije tri utakmice u Seriji A

2075 pregleda 0 komentar(a)

Serija od tri meča bez pobjede je okončana - Lacio je oživio i savladao Kaljari na "Olimpiku", mada navijači i dalje nemaju razloga da vjeruju u bolje dane.

Tim Mauricija Sarija je slavio 1:0, presudio je gol Pedra Rodrigesa u 8. minutu, a Rimljani su strahovali do kraja iako su od 27. imali igrača više (isključen je Makumbu).

Lacio je propuštao prilike da osigura trijumf, a onda je u samom finišu situaciju morao da vadi golman Ivan Provedel koji je u 91. minutu odbranio veliku šansu Leonardu Pavoletiju.

Crnogorski reprezentativac Adam Marušić je igrao cijeli meč, mogao je da bude jedan od tragičara jer je nekoliko sekundi prije prilike Pavoletija izgubio loptu na dvadesetak metara od gola Provedela...