Olivije kao Zlatan, Milan sa lakoćom preskočio Empoli

Milan slavio u Empoliju u 19. kolu Serije A - 3:0.

10232 pregleda 42 reakcija 0 komentar(a)
Žiru je penal šutirao u stilu svog prijatelja Zlatana Ibrahimovića, koji ga je bodrio sa tribina, Foto: Reuters

Rutinski je Milan "odradio" posao u Empoliju u pobjedi "roso-nera" u 19. kolu Serije A - 3:0.

Mlan je domirao od starta, došao do prednosti preko Loftus-Čika već u 11. minutu, da bi 20 minuta kasnije Olivije Žiru sjajno, u stilu Zlatana Ibrahimovića, izveo penal.

Žiru je u svakoj od sezona u top ligama uspio da postigne 10 ili više golova.

Potom su igrači Milana u laganom ritmu priveli meč kraju, s tim da je 19-godišnji napadač iz Obale Slonovače, Čaka Traore uspio da iskoristi šansu i da se nakon četiri minuta na terenu upiše u strijelce u 88. minutu.