Feran Tores pokorio „Benito Viljamarin” i poništio Iskove majstorije

Barselona slavila 4:2, bivši igrač Valensije i Mančester sitija upisao het-trik i asistenciju

9020 pregleda 1 komentar(a)

Uzalud je Isko u svojoj 19. utakmici protiv Barselone konačno zatresao mrežu, i to ne jednom, već dva puta, jer su Katalonci imali završnu riječ na „Benito Viljamarinu” - „blaugrana” je poništila majstorije bivšeg asa Reala i slavila 4:2.

Heroj je bio Feran Tores, koji je upisao het-trik, mada je ključni bio gol Žoaoa Feliksa u 90. minutu za 3:2.

Barsa je povela u 21. minutu, kada se praktično ušetala u gol nakon asistencije Pedrija i pogotka Ferana Toresa.

Isti igrač je povisio na 2:0 u 48. minutu.

Isko je dva puta zatresao mrežu u razmaku od samo 167 sekundi. Prvo je smanjio u 55. minutu...

..., a izjednačio u 58. minutu, mada je gol priznat tek poslije gledanja VAR-a, jer ofsajda nije bilo.

Tako je Isko prvi put nakon oktobra 2017. dva puta zatresao mrežu u La Ligi. I tada je to uradio protiv tima iz Barselone - Espanjola.

Betis je napadao, imao nekoliko šansi da preokrene, ali se previše otvorio i surovo je kažnjen.

Prvo je Feliks pogodio sjajno spoljnim dijelom stopala u 90. minutu na asistenciju Toresa, koji je u 92. stavio tačku na meč nakon sjajne kontre i akcije sa Laminom Jamalom.