Atletiko poslije tri mjeseca slavio u gostima, Morata srušio Granadu

Granada - Atletiko Madrid 0:1

5667 pregleda 0 komentar(a)
Morata, Foto: Reuters

Prvi put nakon tri mjeseca, fudbaleri madridskog Atletika su slavili na gostujućem terenu u La Ligi - "kolćonerosi" su večeras u 21. kolu savladali Granadu - 1:0.

Atletiko je posljednju pobjedu u gostima ostvario 21. oktobra prošle godine, kada je pobijedio Seltu 3:0.

Jedini gol gosti su postigli u 55. minutu - napad je tekao sa desne strane, Grizman je centrirao, a Morata zatresao mrežu.

Imao je Atletiko šansi da ubjedljivije slavi, a sreće nije imao Grizman, koji je u prvom poluvremenu pogodio prečku, a u drugom stativu.

Granada je u 78. minutu mogla do izjednačenja, dobru priliku je imao Mendes, ali su igrači Atletika sa gol-linije izbacili loptu.

Crnogorski reprezentativac, Stefan Savić odigrao je čitav meč i dobio žuti karton.