Bajern se mučio, ali osvojio tri boda, Bjelica isključen

Bajern Minhen - Union Berlin 1:0

5092 pregleda 0 komentar(a)

Fudbaleri minhenskog Bajerna savadali su večeras na domaćem terenu Union Berlin (1:0) u odloženom meču 13. kola Bundeslige.

Ovaj meč je trebalo da bude odigran u decembru, ali je otkazan zbog snijega, koji je tog dana padao u Minhenu.

Bajern je na startu mogao da vođstva, ali je golman Uniona, Ronov, zaustavio prvo De Lihta, a onda i Upamekana.

Ređale su se šanse pred golom gostiju u prvom poluvremenu, ali su Koman, Sane i Musijala bili neprecizni.

Bajern je do gola i prednosti stigao u drugom poluvremenu - Kejn je šutirao, pogodio stativu, a odbijenu loptu u mrežu sproveo Gereiro.

Do kraja meča su gosti imali jednu šansu, ali nisu uspjeli da postignu gol, a onda je trener Uniona, Nenad Bjelica isključen nakon sukoba sa Saneom.

Bajern je nakon ovog meča prišao vodećem Leverkuzenu na četiri boda zaostatka.