Siti lako sa Barnlijem, Haland zaigrao poslije 56 dana

Hulijan Alvares dao dva gola na svoj 24. rođendan u pobjedi nad Barnlijem (3:1), čime je zasjenio povratak Norvežanina. Totenhem savladao Brentford 3:2

3989 pregleda 0 komentar(a)
Hulijan Alvares, Foto: REUTERS/Phil Noble

Poslije 56 dana, Erling Haland se vratio u tim Mančester sitija.

U centru pažnje je, ipak, bio momak koji je "glumio" i njega i Kevina de Brujnea kada su pauzirali zbog povreda - Hulijan Alvares.

"Pauk" je na svoj 24. rođendan dao dva gola u pobjedi nad Barnlijem (3:1) u 16. i 22. minutu, a pogodio je i Rodri u 24. sekundi 2. poluvremena.

Gosti, na čijoj klupi sjedi legendarni kapiten Sitija Vensan Kompani, ublažili su poraz pogotkom Amena al Dahila u 93. minutu.

Totenhem je porazio Brentford 3:2, a utakmicu je obilježila neobična svađa Džejmsa Medisona i Nila Mopeja.

Belgijanac je donio vođstvo gostima u 15. minutu i imitirao slavlje engleskog reprezentativca - bacanje strelica za pikado.

Medisonu to nikako nije odgovaralo, što je i pokazao.

Domaći su odgovorili blickrigom - golovima Destinija Udogija u 48, Brenana Džonsona u 49. i Rišarlisona u 56. minutu, a Džonson i Medison su uzvratili Mopeju za prozivke:

U 67. minutu je Udogi napravio veliku grešku i poklonio gol Ajvanu Toniju, ali to nije uticalo na trijumf domaćih.