Hoselu odradio posao u predgrađu, Real prvi na tabeli

"Kraljevski klub" slavio protiv Hetafea u odgođenom meču 20. kola La Lige (2:0)

3471 pregleda 0 komentar(a)

Dva gola Hoselua, u 14. i 56. minutu, bila su dovoljna Realu da bez problema prođe gostovanje u predgrađu Madrida u odgođenom meču 20. kola La Lige.

"Kraljevski klub" je savladao Hetafe 2:0 i prvi ne na tabeli ima dva boda više od senzacije zvane Đirona koja se mimo svih očekivanja i dalje bori za titulu.

Real je rutinski došao do 18. pobjede u sezoni, mogao je da slavi i ubjedljivije, mada su i domaći sredinom drugog poluvremena imali nekoliko šansi da smanje na 2:1 i vrate se u utakmicu.

Trijumf je upisan, ali Karlo Anćeloti ne može da bude spokojan, jer mu se povrijedio i treći centralni bek - Antonio Ridiger je zamijenjen na poluvremenu, pa se pridružio Davidu Alabi i Ederu Militau koji su odranije van terena.

Real u narednom kolu dočekuje Atletiko, a u derbiju neće biti ni Orelijena Čuamenija koji mora da pauzira zbog žutih kartona.

Hoselu je prvi pogodak postigao glavom na centaršut Lukasa Vaskesa, a tačku na pobjedu je stavio nakon asistencije Vinisijusa Žuniora.