Napolijev preokret uz majstoriju Kvarachelije, Atalanta lako slomila Lacio

Adam Marušić skrivio penal u porazu Rimljana u Bergamu

8178 pregleda 0 komentar(a)
Ažurirano: 04.02.2024. 19:51h

Napoli ne odustaje od plasmana u Ligu šampiona, a da bi taj cilj postao realan neophodno mu je da od Hviče Kvarachelije dobije dio onoga što dobijao u šampionskoj sezoni.

"Azuri" su na "Maradoni" savladali Veronu 2:1 upravo zahvaljujući Gruzinu koji je majstorijom u 87. minutu donio preokret.

Hviča je dobio loptu na 25 metara od gola protivnika i plasirao je u dalji ugao - bio mu je to šesti gol u Seriji A ove sezone.

Verona je u 72. povela preko Dijega Kopole, izgledalo je da će navijači Napolitanaca opet razočarani napustiti stadion...

Uzbuđenja je najavio Siril Engonž, strijelac za 1:1 u 79, a veliki trijumf je potpisao Kvarachelija.

Napoli ima 35 bodova, četiri manje od Atalante koja drži četvrto mjesto

"Boginja" je treći vezani trijumf u ligi upisala protiv Lacija - 3:1.

Mario Pašalić je najavio pobjedu domaćina u Bergamu, potom je Šarl de Ketelare iskoristio penal koji je igranjem rukom skrivio naš Adam Marušić.

Belgijanac je u 76. minutu riješio pitanje pobjednika kada je povisio na 3:0, a poraz "nebesko-plavih" je ublažio Ćiro Imobile sa bijele tačke.