Čelsi izbacio Vilu, Enco nakon majstorije pokazao da ne ide nigdje

Tim Maurisija Poketina u ponovljenom meču 1/16 finala FA kupa slavio u Birmingemu 3:1

6315 pregleda 0 komentar(a)

Poslije dva teška poraza u Premijer ligi, i igrači Čelsija i Maurisio Poketino su bili pod velikim pritiskom.

I pronašli su pravi odgovor na krizu - u ponovljenom meču 1/16 finala FA kupa „plavci” su savladali Aston Vilu u Birmingemu 3:1 (u Londonu bilo 0:0).

Gosti su poveli u 11. minutu golom Konora Galagera na asistenciju Nikolasa Džeksona, koji je 10 minuta kasnije povisio na 2:0.

Sve je riješeno u 54. minutu, kada je Enco Fernandes majstorski pogodio iz slobodnog udarca sa 25 metara.

Argentinski vezista je odmah skinuo dres i pantomimom pokazao da ostaje u Čelsiju, jer su se nedavno pojavile priče da bi mogao da ode, kako bi klub „ispeglao” knjige.

Domaći su u sudijskoj nadoknadi samo ublažili poraz preko Muse Dijabija.