Het-trik Osimena, Napoli deklasirao Sasuolo i gurnuo ga ka Seriji B

Napoli slavio na gostovanju Sasuolu sa 6:1, u 21. kolu Serije A

2927 pregleda 0 komentar(a)
Osimen je kompletirao het-trik do 31. do 47. minuta, Foto: REUTERS

Frustraciju lošim rezutatima i nizom od četiri utakmice bez pobjede, Napoli je "izbacio" na gostovanju Sasuolu, kojem je dao čak šest golova u pobjedi 6:1, u ranije odgođenom meču 21. kolu Serije A.

Domaćin je bolje ušao u utakmicu, sa novim trenerom Emilijanom Bigikom nakon niza od šest utakmica u kojima je osvojen samo bod pri vođstvu Alesija Dionizija - Sasuolo je poveo golom srpskog internacionalca Uroša Račića u 17. minutu.

Ipak, brzo je Napoli zagospodario, Rahmani je izjednačio u 29. minutu a onda je uslijedio het-trik Viktora Osimena.

On je prva dva gola, u 31, i deset minuta kasnije dao nakon asistencija Politana.

Het-trik je kompletirao u 47. minutu na dodavanje Hviče Kvarachelije. Osimen se četiri minuta kasnije revanširao Gruzijcu za asistenciju a Kvarachelija je u 75. postigao svoj drugi gol i konačan rezultat.