Inter odradio posao, Atletiko slavio, Savić odigrao drugo poluvrijeme

Inter - Empoli 2:0, Viljareal - Atletiko Madrid 1:2

7862 pregleda 0 komentar(a)
Fudbaleri Intera, Foto: Reuters
Ažurirano: 01.04.2024. 23:00h

Fudbaleri Intera broje dane do novog Skudeta - "neroazuri" su večeras preskočili još jednu prepreku, savladali u 30. kolu na "Meaci" Empoli 2:0 i stigli do 25. pobjede u Seriji A.

Tim Simonea Inzagija osam kola do kraja ima 14 bodova više od Milana.

Inter je večeras poveo već u petom minutu - Bastoni je ubacio loptu u kazneni prostor, a Dimarko bio na pravom mjestu i poslao je u mrežu.

Bastoni je nakon asistencije mogao i do gola, ali je u 19. minutu pogodio stativu, pa se do kraja prvog dijela rezultat nije mijenjao.

U drugom poluvremenu nije bilo previše uzbuđenja, a Inter je do drugog pogotka stigao preko Aleksisa Sančesa u 81. minutu.

U španskoj La Ligi odigrana je jedna utakmica - Atletiko Madrid je u gostima savladao Viljareal 2:1.

"Kolćonerosi" su poveli preko Vitsela u devetom minutu, izjednačio je Serlot u 50, a konačan rezultat postavio Saul u 87.

Crnogorski reprezentativac, Stefan Savić ušao je u igru u 46. minutu.