Juventus slavio nakon četiri meča, Gati presudio Fiorentini

"Stara dama" savladala Fiorentinu 1:0

10142 pregleda 0 komentar(a)
Gati proslavlja gol sa saigračima, Foto: Reuters

Fudbaleri Juventusa savladali su večeras na domaćem terenu Fiorentinu (1:0) u 31. kolu Serije A i prekinuli niz od četiri meča bez pobjede.

"Stara dama" je posljednji trijumf u prvenstvu upisala 25. februara, kada je savladala Frozinone 3:2.

Juve je već u šestom minutu stigao do pogotka, ali je taj gol Mekenija poništen zbog ofsajda, da bi u 21. minutu Bremer pogodio stativu, a Gati odbijenu loptu sproveo u mrežu.

Nakon vođstva Juvea, Vlahoviću je poništen gol zbog ofsajda, a onda je u finišu prvog dijela Fiorentina zaprijetila - Biragi je šutirao sa distance, a lopta otišla pored stative.

Juve se u nastavku povukao, a gosti su pogodili prečku, a dobru priliku su imali i u 74. minutu kada je Ščesni zaustavio Gonzalesa.