Real pokerom odgovorio Barsi, Atletiko bolji od Eibara

Gol koji je "kolćonerose" približio direktnom plasmanu u Ligu šampiona postigao je Saul u 69. minutu
50 pregleda 0 komentar(a)
Atletiko, Foto: Reuters
Ažurirano: 06.05.2017. 20:49h

Atletiko Madrid je teškom mukom savladao Eibar sa 1:0 i vratio se pobjedama nakon bolnog poraza 3:0 od Reala u prvom meču polufinala Lige šampiona.

Crnogorski defanzivac Stefan Savić odmarao je zbog suspenzije, a gol koji je "kolćonerose" približio direktnom plasmanu u Ligu šampiona postigao je Saul u 69. minutu.

Vezista Atletika zahvatio je loptu iz prve nakon pasa Godina i sa ivice šesnaesterca pogodio donji ugao gola Baskijaca.

Атлетико - Эйбар 1:0. Обзор матча. Испания. Ла Лига 2016/2017. от GOALTIME - ФУТБОЛЬНЫЕ ОБЗОРЫ на Rutube.

Dva kola prije kraja Atletiko ima pet bodova više od Sevilje u borbi za treću poziciju.

Noć ranije, ekipa iz Andaluzije igrala je samo 1:1 kod kuće sa Real Sosijedadom.

Real Madrid je deklasirao Granadu u gostima () i odgovorio Barseloni koja je ranije savladala Viljareal sa 4:1.

Madriđane su do trijumfa vodili dvostruki strijelci Rodriges i Morata, pa tim Zinedina Zidana opet drži sve u svojim rukama - ima isti broj bodova kao Barsa, ali i utakmicu manje.

Katalonci su na "Nou Kampu" bili bolji od Viljareala sa 4:1 uz dva gola Mesija, te po jedan Nejmara i Suaresa.

Барселона - Вильярреал 4:1. Обзор матча. Ла Лига 2016/17. 36 тур. от GOALTIME - ФУТБОЛЬНЫЕ ОБЗОРЫ на Rutube.

Atletiko Madrid - Eibar 1:0