Treća uzastopna pobjeda Reala
1 komentar(a)
Kazemiro Real Madrid, Foto: Reuters
Ažurirano: 18.03.2017. 21:49h

Real je ostvario treću uzastopnu pobjedu i uvećao prednost nad Barselonom, koja sjutra igra sa Valensijom.

Bilo je, očekivano, mnogo problema za lidera na gostovanju u Baskiji, a spasilac je bio igrač iz drugog plana - Kazemiro je golom u 68. minutu donio pobjedu nad Atletikom (2:1).

Karim Benzema je doveo Real u vođstvo u 25. minutu, a izjednačio je Aric Aduriz u 65.

Атлетик - Реал Мадрид 1:2. Обзор матча. Испания. Ла Лига 2016/2017. от GOALTIME - ФУТБОЛЬНЫЕ ОБЗОРЫ на Rutube.

"Ostvarili smo pobjedu na vrućem terenu. Veoma važna pobjeda, ali čeka nas još mnogu iskušenja. Lideri smo, mada to ništa ne znači, jer je razlika mala", kazao je Zinedin Zidan.

Atletik Bilbao - Real Madrid 1:2