Aguero, Foto: Reuters
Ažurirano: 11.03.2017. 19:42h

Mančester siti prvi je polufinalista FA kupa.

Očekivano, tim Pepa Gvardiole slavio je na gostovanju Midlsbrou 2:0.

U meču u kome su gosti dominirali i mogli do vrha da napune mrežu rivala, pogodili su David Silva u trećem i Serhio Aguero u 67. minutu.

Silva je završio lijepu akciju Jaje Turea i Zabalete, dok je Aguero pogodio na asistenciju sve boljeg Sanea.

Мидлсбро - Манчестер Сити 0:2. Обзор матча. Кубок Англии 2016/17. 1/4 финала. от GOALTIME - ФУТБОЛЬНЫЕ ОБЗОРЫ на Rutube.

Siguran je u četvrtfinalu bio i Arsenal, koji je eliminisao Linkoln pobjedom od 5:0.

Gosti su na "Emirejtsu" odolijevali do sudijske nadoknade prvog poluvremena kada je pogodio Teo Volkot, a kasnije su se upisivali Olivije Žiru, Luk Voterfol (autogol), Aleksis Sančes i Aron Ramzi.

Арсенал - Линкольн Сити 5:0. Обзор матча. Кубок Англии 2016/17. 1/4 финала. от GOALTIME - ФУТБОЛЬНЫЕ ОБЗОРЫ на Rutube.

Sjutra se sastaju Totenhem i Milvol, a u ponedjeljak Čelsi i Mančester junajted.